İtalyanca konu anlatım

İtalyanca ÖĞREN


İtalyanca konu anlatım içeriğinde kolaylık sağlayacak dersler ve alıştırmalarla sizlere faydalı olacağını düşündüğüm bir içerik hazırladım.
Öncelikle ana başlıklarımızla başlamamız gerekli , zamanla artacak olan derslerimiz ve uygulamalarımız ile konuları pekiştirebilirsiniz.


İTALYANCA

Birkaç konu başlığı

italyanca konu anlatım ile bildiğimiz dilbilgisi başlıklarına çalışmaya başlayın..Daha sonra basit dersler ile kendinizi test edin. Basit dersler ile bir sürü yeni kelime öğrenebilirsiniz.

unutmayın kelime öğrenmek bir dili öğrenmenin en iyi yoludur. Menülerde bulunan dersler ile yeni kelimeler öğrenin ve kendinizi test edin.

İspanyolca öğrenmek istiyorum,ispanyolca,ispanyolca öğren,bedava ispanyolca öğren,bedava yabancı dil,yabancı di öğren,yabancı dil öğrenmek istiyorum,

Basit dersler

Bu konular ile yeni kelimeler öğrenerek temelden başlayabilirsiniz. Bu dersler basitleştirilmiş konu başlıklarını içeriyor ve kolayca çözebileceğiniz alıştırmalar ve kelime testleriyle kendinizi test edebilirsiniz.Gramer konularımızı tamamıyla anladıktan sonra dersler ile hem ders sonundaki alıştırmaları yapabilirsiniz. Hem de her derste yeni kelimeler öğrenerek cümle kurmaya daha yatkın hale gelirsiniz.

Unutmayın ki yabancı dil nankördür. Onu tekrarlamazsanız çok çabuk unutabilirsiniz. Tekrarlamak ya da pratik yapmak o dili daha iyi anlamanıza yardımcı olur.
Öğrendiğiniz yabancı dili öyle iyi anlayın ki..birisiyle konuşurken türkçe düşğnmeyin. Çünkü pratik yapmayanların çoğu önce kafasında türkçe cümleyi kurar daha sonra o dilde konuşur ve bu büyük bir zaman kaybıdır.

Öğrendiğiniz dille ilgili gazete ,kitap okuyabilirsiniz….film seyredebilirsiniz.

İSPANYOLCA ÖĞRENALFABE

Bir Cevap Yazın